Bębny Dolne – jaka gmina? Zawoja, powiat suski, województwo MAŁOPOLSKIE

Sprawdź, do jakiej gminy, powiatu i województwa należy ta miejscowość.

Bębny Dolne znajduje się w gminie Zawoja, w powiecie suski, w województwie MAŁOPOLSKIE.

Najważniejsze informacje

Nazwa miejscowości
Bębny Dolne
Rodzaj miejscowości
część
Gmina
Zawoja
Rodzaj gminy
gmina wiejska
Powiat
suski
Województwo
MAŁOPOLSKIE
SIMC
0077379
Kody TERYT
12150082
Miejscowość nadrzędna
0077356
Stan danych
2026-01-01

Inne miejscowości w tej samej gminie

Najczęstsze pytania

Do jakiej gminy nalezy Bębny Dolne?

Bębny Dolne nalezy do gminy Zawoja.

W jakim powiecie lezy Bębny Dolne?

Bębny Dolne lezy w powiecie suski.

W jakim województwie znajduje się Bębny Dolne?

Bębny Dolne znajduje się w województwie MAŁOPOLSKIE.

Jaki kod SIMC ma Bębny Dolne?

Kod SIMC miejscowości Bębny Dolne to 0077379.

Przewijanie do góry