Osowa Góra – jaka gmina? Mosina, powiat poznański, województwo WIELKOPOLSKIE

Sprawdź, do jakiej gminy, powiatu i województwa należy ta miejscowość.

Osowa Góra znajduje się w gminie Mosina, w powiecie poznański, w województwie WIELKOPOLSKIE.

Najważniejsze informacje

Nazwa miejscowości
Osowa Góra
Rodzaj miejscowości
część miasta
Gmina
Mosina
Rodzaj gminy
miasto
Powiat
poznański
Województwo
WIELKOPOLSKIE
SIMC
0971123
Kody TERYT
30210104
Miejscowość nadrzędna
0971057
Stan danych
2026-01-01

Inne miejscowości w tej samej gminie

Najczęstsze pytania

Do jakiej gminy nalezy Osowa Góra?

Osowa Góra nalezy do gminy Mosina.

W jakim powiecie lezy Osowa Góra?

Osowa Góra lezy w powiecie poznański.

W jakim województwie znajduje się Osowa Góra?

Osowa Góra znajduje się w województwie WIELKOPOLSKIE.

Jaki kod SIMC ma Osowa Góra?

Kod SIMC miejscowości Osowa Góra to 0971123.

Przewijanie do góry